Organizatorzy_2014

Organizatorami tegorocznej edycji Gry Nocnej są instruktorzy, wędrownicy i przyjaciele Hufca Ziemi Cieszyńskiej. 

pwd. Roman Baraniok "πRoman" - komendant

Jak na chłopaka z gór przystało góry nie mają przed nim żadnych tajemnic! Mont Blanc również ;). Jest myślicielem który z radością zgłębia koncepcje filozoficzne. W wolnych chwilach gra na gitarze elektrycznej, wspina się, nurkuje i planuje kolejne, szalone górskie wyprawy. 
pwd. Janusz Ligocki "Jura" - z-ca komendanta

Pierwszy drużynowy 44 CDW "Ogniwo" i pierwszy komendant naszej imprezy po reaktywacji w 2003 roku. Długi czas przebywał na studenckiej emigracji w Lublinie ale na szczęście powrócił już do nas. Na co dzień resocjalizator pełną parą. 
phm. Marzena Przybyła "Ruda" - kwatermistrz

Marudzi, ale to dobrze :). Ruda jest niezastąpiona w sytuacjach trudnych i trudniejszych, wszędzie się odnajdzie i to jest jej wielka zaleta. 
phm. Tomasz Głasek - oboźny

Jeden z nowszych nabytków w sztabie Cichociemnych. Przybył na nasze tereny z Tarnowskich Gór gdzie harcerzył od bardzo dawna, obecnie prowadzi 24 DH "Jodła" w naszym hufcu. W tegorocznej edycji właśnie Tomek będzie dbał o ład i dyscyplinę. 


HO Tomek Rojek "Royas"

Czasem jest, czasem go nie ma. Ale pojawia się zawsze kiedy jest potrzebny przynosząc ze sobą jakaś zagadkę, łamigłówkę albo konkurs. Obecnie ponownie pełni funkcję drużynowego 33 CDH "Czarne Stopy"


Joanna Rojek "Royaska" 

Royaska wie co trzeba zrobić jeśli nikt inny tego nie wie. Umysł analityczny i matematyczny. Potrafi ogarnąć sterty papierów, dzięki czemu nie jedna harcerska impreza miała powodzenie. Absolwentka informatyki na stałe przebywająca w Krakowie.

phm. Samanta Nawrocka "Salamandra"

Rodem z 12 WDW i z Wisły. W czterdziestoletniej historii naszej imprezy pierwsza komendantka - kobieta (2005). Później zdarzyło jej się jeszcze pełnić tą zacną funkcję w 2008 roku. Od kilku lat mieszka w plecaku i prawdopodobnie teraz znajduje się gdzieś w okolicy Wisły, Cieszyna, Masłowa lub Warszawy. Po krótkiej nieobecności znów w sztabie gry, cicho marzy o plenerze malarskim :). Już nie studiuje. 
Janusz Wrężel "Szczurek"

Szczurek to kolejna postać, którą spotkać można nieprzerwanie co roku. Na swoim koncie ma zarówno starty, zwycięstwa (2007!) jak i przygotowania związane z Grą. Szczurek jest sportowcem, a dyscypliny w których się specjalizuje to łucznictwo tradycyjne i pływanie. 
Anna Bardoń

Ania w ostatnich czasach gwarantuje profesjonalną obsługę kulinarną. Niech więc nikt się nie boi. Zaczytana filozoficznie, zna tego i tamtego, załatwi trudne i skomplikowane , a czasem nawet niemożliwe sprawy. Bułkę z wróżbą również.


+ i wiele innych osób bez których nie poradzilibyśmy sobie.